23.05.2024 - İğneada – Gezi & Tanıtım Rehberiniz

İğneada Spor Kulübü Kuruldu

İğneada Spor Kulübü Kuruldu

İğneada Beldesi’nde spor faaliyetlerinin yürütülmesi konusunda anlaşmaya varıldı.

İğneada Spor Kulübü
İğneada Spor Kulübü

Kırklareli’nin gözde beldelerinden biri olan İğneada’da spor kulübü kuruluyor. İğneada Belediye Başkanı Tahir Işık, kulübün kurulmasına önderlik eden gençleri tebrik etti. İğneada Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyelerinin Belediye Başkanı Tahir Işık ile gerçekleştirdiği görüşmede hem kulüp yönetimi hem de Kırklareli genelinde gerçekleştirilen sportif faaliyetler konuşuldu. Başkan Işık, kulüp yöneticilerine İğneadalı gençlere her daim destek olacaklarını ifade etti.

İğneada Belediye Başkanı Tahir Işık görüşme sonrasında “İğneada Spor Kulübü, İğneada’mıza hayırlı olsun. İğneada Spor Kulübü Yönetim Kurulu ile beldemizde gerçekleştirilecek sportif faaliyetleri konuştuk. İğneada gençlerimizin girişimi ile İğneada Spor Kulübünün kuruluşu gerçekleştirildi.  Beldemizde amatör spor faaliyetlerinin yürütülmesi ve gençlerimizin spora teşvik edilmesi için büyük bir adım atmalarından dolayı İğneada Spor Kulübü Yönetimine ve sevenlerine teşekkür ediyoruz. Başarılar İğneada Spor Kulübü” dedi.

igneada spor kulubu2
İğneada Spor Kulübü
Demirköy kaymakamlığına yapılan müraacat sonucu 20.01.2022 tarihinden itibaren alınan resmi onay sonucu İğneada spor resmen kurulmuş oldu..
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sohbete Başla
WhatsApp Destek
WhatsApp' dan Bize Ulaşın Size Yardımcı Olalım