20.06.2024 - İğneada – Gezi & Tanıtım Rehberiniz

İlan Reklam

İğneada İnternet Reklamı

İğneada İnternet Reklamı : Sizde  İğneada’nın en büyük portal web sayfası igneada.net’de yerinizi almak için acele edin. Her yıl büyüyen kullanıcı sayımız ile işletmenize müşteri kazandırabilirsiniz. Küçük bütçeler ile işletmeniz etkili, güvenilir web sayfamızda yer alabilirsiniz. İğneada İlan Reklam Servisimiz ile işletmelerinizi 7/24 dijital ortamda tanıtabilirsiniz. Dijital reklamcılık günümüz şartlarında ölçülebilir veri akışıyla işletmenizi hangi ülke ve şehirden girdiği kaç dakika baktığı hangi sayfalarınıza baktığını kaç kişinin girdiğini görebilirsiniz.

Örnek verelim

X bir bölgede yer alan lezzetli yemekleri olan bir yerel restoranı çevresinde yaşayan çoğu insan bilmektedir. Turizm kentlerinde ise durum farklıdır. Yaz aylarında yerel yaşayanların sayısı tatilciler ile ortalama 10 katına kadar çıkmaktadır. Turizm kentlerinde ve  İğneada kentimizde durum aynıdır. Dolayısı ile kentimize gelen misafirler belli yaş ve kültür seviyelerine göre lezzetli yemek yapan X restoranını elindeki akıllı telefon sayesinde aramaktadır. igneada.net in tavsiye ettiği işletmelere önem vermekte sayfamızdan o işletmelere ulaşarak rezervasyon yaptırmaktalar.

Günümüz değişen şartlarında çağa ve gelişime açık olan işletmeler bir adım önde olduğunu artık hepimiz bilmekteyiz. igneada.net etkili gücünü siz doğru işletmeler için açmış bulunmaktayız. Müşteri odaklı çalışan doğru fiyat ve ürün konusu ilke edinmiş bölge işletmeleri sayfamızda yer alacaktır. İğneada İnternet Reklamı

 

info@igneada.net

Sohbete Başla
WhatsApp Destek
WhatsApp' dan Bize Ulaşın Size Yardımcı Olalım